Futsal & BBQ SchedulePublic AccessSunday 19 January 2020

When done click this header or 'Done'

View










User groups







Categories










Todo List ❌ 
20.12.2019 - 01.02.2020
None.
Upcoming Events ❌ 
19.01.2020 - 01.02.2020
Sunday 19 January 2020

8:00 - 10:00

  Fong Wai Kong


10:00 - 11:30

  Children's Art Class


14:00 - 16:00

  Muhammad Farhah Bin Saini


16:00 - 18:00

  Tan Wee Kiat


20:00 - 21:00

  Brijesh Mishra


Monday 20 January 2020

9:30 - 16:00

  Community Nurse Post


19:00 - 22:00

  Mental Games IG


20:00 - 22:00

  Sam Lee


Tuesday 21 January 2020

15:30 - 17:30

  Norirwansah o/b S'pore Children's Society


20:00 - 22:00

  Manjit Singh


Wednesday 22 January 2020

17:00 - 20:00

  Town Council


Thursday 23 January 2020

16:30 - 18:00

  Mental Abacus


18:00 - 20:00

  Abdul Khaliq Bin Mohd Mustapa


Saturday 25 January 2020

17:00 - 19:00

  NEO BEE GEOK


Tuesday 28 January 2020

15:30 - 17:30

  Norirwansah o/b S'pore Children's Society


Wednesday 29 January 2020

17:00 - 20:00

  Town Council


Thursday 30 January 2020

16:30 - 18:00

  Mental Abacus


Friday 31 January 2020

18:00 - 20:00

  Mohd Latip Ahmad


Saturday 1 February 2020

8:00 - 10:00

  Dao Tuan Anh


10:00 - 11:30

  Children's Art Class


17:00 - 19:00

  NEO BEE GEOK


January 2020
wkMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
01 30 December
 
9:30 Community Nurse Post
19:00 Mental Games IG
20:00 Sam Lee
31
 
10:30 Siew Yee Teng, Crystal
18:00 Parameswan d/o Sankarapandi Chami
18:00 Manjula Divate
1 January 2020
 
2
 
17:00 Town Council
3
 
18:00 Mohd Latip Ahmad
4
 
8:00 Dao Tuan Anh
10:00 Children's Art Class
17:00 NEO BEE GEOK
5
 
8:00 Fong Wai Kong
10:00 Children's Art Class
14:00 Muhammad Farhah Bin Saini
16:00 Tan Wee Kiat
02 6
 
9:30 Community Nurse Post
19:00 Mental Games IG
20:00 Sam Lee
7
 
15:00 Norirwansah o/b S'pore Children's Society
20:00 Manjit Singh *compensate 15 oct 2019 due Lighting
8
 
17:00 Town Council
9
 
15:00 Terence Loh o/b Shine CYS
16:30 Mental Abacus
18:00 TCSS FC
20:00 RC Meeting
10
 
18:00 Mohd Latip Ahmad
11
 
8:00 Dao Tuan Anh
10:00 Children's Art Class
17:00 NEO BEE GEOK
12
 
8:00 Fong Wai Kong
10:00 Children's Art Class
16:00 Tan Wee Kiat
20:00 Brijesh Mishra
03 13
 
9:30 Community Nurse Post
19:00 Mental Games IG
20:00 Sam Lee
14
 
15:00 Norirwansah o/b S'pore Children's Society
20:00 Manjit Singh
15
 
17:00 Town Council
18:00 Jake Leron
20:00 Chew Mun Hon
16
 
16:00 Thiah Hao Xiang, Randall
16:30 Mental Abacus
18:00 Abdul Khaliq Bin Mohd Mustapa
20:00 Royden Cheong
17
 
18:00 Mohd Latip Ahmad
20:00 Abdul Kader
18
 
8:00 Dao Tuan Anh
10:00 Children's Art Class
17:00 NEO BEE GEOK
19
 
8:00 Fong Wai Kong
10:00 Children's Art Class
14:00 Muhammad Farhah Bin Saini
16:00 Tan Wee Kiat
20:00 Brijesh Mishra
04 20
 
9:30 Community Nurse Post
19:00 Mental Games IG
20:00 Sam Lee
21
 
15:30 Norirwansah o/b S'pore Children's Society
20:00 Manjit Singh
22
 
17:00 Town Council
23
 
16:30 Mental Abacus
18:00 Abdul Khaliq Bin Mohd Mustapa
24
 
25
 
17:00 NEO BEE GEOK
26
 
05 27
 
28
 
15:30 Norirwansah o/b S'pore Children's Society
29
 
17:00 Town Council
30
 
16:30 Mental Abacus
31
 
18:00 Mohd Latip Ahmad
1 February
 
8:00 Dao Tuan Anh
10:00 Children's Art Class
17:00 NEO BEE GEOK
2
 
8:00 Fong Wai Kong
10:00 Children's Art Class
14:00 Muhammad Farhah Bin Saini
16:00 Tan Wee Kiat